Modern mutfaklar

Alea

Yalınlık profesyonel bir bileşimin ürünü. Turkuvazın derinliği kahvenin iddiasını yukarıya taşıyor. Parlak lake dolaplar gözalıcı bir çekicilik sağlıyor.

Aida

Güzelliğin zıtlıklarla hayat bulduğu bir mekan. Çerçeveli cam üst kapakların göz alıcı ışıltısı ve alt dolaplarda mat doku tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Alina

Modern ve davetkar bir mutfak. Akılcı tasarımı ve şık detaylarıyla cezbediyor. Banko tezgahı tamamlarken masa işlevi de görüyor.

Nola

Her detayın yaşam için yaratıldığı hayat dolu bir mekan. Modern çizgiyle harmanlanan ahşap en modern halini yansıtıyor.

Iva

Mobilyaların pürüzsüz, net hatları modern yaşam alanlarının minimalist eğilimlerini izliyor. Iva farklı malzemeleri modern yaşam alanlarında şık bir şekilde bir araya getiriyor.

Delta

Etkileyici kombinasyon hayal gücünü kamçılıyor. Koyu ahşabın zenginliğinde hapsedilen beyazlık yeniçağın birbirine zıt düşüncelerini yakalıyor.

Emera

Nefes kesen parlak renklerle vurucu bir mutfak. Hayranlık uyandıracak kadar özgür, renklerin kendini dilediğince ifade edebildiği yaşanası bir mekan.

Soraya

Siyah mı, beyaz mı? Nefes kesici bir karar... Siyah parlak cam ile ışıltılı beyaz lakenin birleşimi tek kelimeyle şık bir kompozisyon.

Libra

Net hatları ve kullanışlı dizaynıyla uzun yıllar eskimeyecek bir model. Şeffaf camlar karmaşadan uzaklaştırırken duru bir atmosfer yaratıyor.

Vesta

Modern yaşamdan aldığı ilhamla tasarlanmış. Yatay çizgilerin akıcılığı kıymetli anları keyifle geçirmeyi vadediyor.

Parma

Sarının enerjisiyle sımsıcak bir mutfak. Antrasit meşenin nötr yapısı parlak sarının ateşiyle ısınıyor.

Mina

Zamanın ötesinde bir çizgi. Ultra modern bir dünyada usta ellerde yoğrulmuş tasarım, Karim Rashid ankastre serisinin zarif hatlarını vurgulayan dolaplar, üstün yaratıcılığın en sade anlatımı.